Inloggen

Aanmelden

Nadat u een account heeft aangemaakt, kunt u uw betalingsstatus volgen, de bevestiging volgen en kunt u de het voetbalkamp ook beoordelen nadat u klaar bent met de het kamp.
Gebruikersnaam*
Wachtwoord*
Wachtwoord bevestigen*
Voornaam*
Achternaam*
Geboortedatum*
Email*
Telefoonnummer*
Land*
* Als u een account maakt, betekent dit dat u akkoord gaat met onze Servicevoorwaarden en Privacyverklaring.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Heb je al een account?

Inloggen

Inloggen

Aanmelden

Nadat u een account heeft aangemaakt, kunt u uw betalingsstatus volgen, de bevestiging volgen en kunt u de het voetbalkamp ook beoordelen nadat u klaar bent met de het kamp.
Gebruikersnaam*
Wachtwoord*
Wachtwoord bevestigen*
Voornaam*
Achternaam*
Geboortedatum*
Email*
Telefoonnummer*
Land*
* Als u een account maakt, betekent dit dat u akkoord gaat met onze Servicevoorwaarden en Privacyverklaring.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Heb je al een account?

Inloggen

Over ons team

Een leuk kamp, dankzij de enthousiaste trainers.

We werken met enthousiaste, sportieve, en kindvriendelijke trainers die een passie hebben voor voetbal.

Voetbalclubkampen
De relatie tussen de kinderen en de trainers is toegankelijk en informeel.

Onze enthousiaste trainers
leiden alles in goede banen

Tijdens onze voetbalkampen zorgen de trainers ervoor dat alles soepel verloopt. We werken met enthousiaste, sportieve en kindvriendelijke trainers die een passie hebben voor voetbal. We streven ernaar om de groepen zo klein mogelijk te houden, met als richtlijn maximaal 10 kinderen per trainer. Hierdoor krijgen de kinderen voldoende individuele aandacht en kunnen ze echt een band opbouwen met hun trainer. De relatie tussen de kinderen en de trainers is toegankelijk en informeel. Net als de kinderen zijn onze trainers altijd in voor een spelletje of een grapje.

We proberen zoveel mogelijk met trainers van de voetbalclub waar het kamp plaatsvindt te werken. Op elk kamp is er een hoofdtrainer aanwezig. Bij hem kan iedereen terecht voor vragen, en hij fungeert tevens als vertrouwenspersoon.

Word jij onze nieuwe trainer? We zijn altijd op zoek naar nieuwe enthousiaste trainers! Dus zie je jezelf training geven of helpen bij onze voetbalkampen? Stuur dan een e-mail naar info@voetbalclubkampen.nl

 

Plezier

Bij onze voetbalkampen staat plezier altijd centraal. We geloven dat plezier de essentie vormt van een geweldige voetbalervaring.

Leuke trainers

Onze voetbalkampen worden begeleid door sportieve, enthousiaste en ervaren trainers en trainsters. De band tussen de trainers en kinderen is zeer toegankelijk, wat ervoor zorgt dat de kinderen zich gemakkelijk kunnen openstellen bij de trainers. Dit creëert een open en vriendelijke sfeer.

Vriendschap

Tijdens het voetbalkamp zijn de kinderen voortdurend met elkaar bezig. Ons voetbalkamp is de ideale plek om nieuwe vrienden en vriendinnen te ontmoeten en samen een fantastische week te beleven.

Waardering van 8,9 van ouders

Uit een onderzoek onder kinderen en ouders die hebben deelgenomen aan onze voetbalkampen, blijkt dat ze ons waarderen met een 8,9!

Groei

Bij Voetbalcamps stimuleren we groei, ons doel gaat verder dan alleen de ontwikkeling van voetbalvaardigheden. We richten ons op de algehele groei van het kind. Onze voetbalkampen bieden een omgeving waarin kinderen de kans krijgen om hun zelfvertrouwen te vergroten, samenwerkingsvaardigheden te ontwikkelen en waardevolle levenslessen te leren.